Wyświetl pojedynczy post
<Crasch>
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37082
Stary 12.12.2010, 14:54
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
Po pierwsze to jakiegoś starego kotleta odgrzałeś, a po drugie to Eneramo
Pierwszy raz słysze o tym gościu, po za tym "Njus" jest z 8 grudnia

Co do nazwiska to mój wielbłąd.
Inna sprawa. Na ta strone wszedłem pierwszy raz, niewiem jakie bzdury tam wypisują, ale ten artykuł mnie zaciekawił tym bardziej że jest na głównej.
Odpowiedz cytując