Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
slaskWKSslask
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: Wrocław
Offline
#
5023
12.12.2010, 14:41
Problem się rozwiązał. edit coś nie zadziałał.
Dostałem nowy kontrakt w Śląsku i 2,5 mln ojro na transfery. Wigan dawało 300 tys.
Będzie ciekawa liga
W
Polsce mamy wielu wrogów i stoczonych z nimi
bójek
.
Jesteśmy
Śląsk Wrocław
-
Nam należy się szacunek
!
slaskWKSslask
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do slaskWKSslask
Znajdź inne posty napisane przez slaskWKSslask