Wyświetl pojedynczy post
slaskWKSslask
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5023
Stary 12.12.2010, 14:41
Problem się rozwiązał. edit coś nie zadziałał.
Dostałem nowy kontrakt w Śląsku i 2,5 mln ojro na transfery. Wigan dawało 300 tys.
Będzie ciekawa liga

W Polsce mamy wielu wrogów i stoczonych z nimi bójek. Jesteśmy
Śląsk Wrocław
- Nam należy się szacunek !

Odpowiedz cytując