A ja jestem w kropce. 2 sezon w Śląsku za mną. 3 miejsce w lidze za Mistrzowską Wisła i Legią. Zdobyłem puchar Polski ,pokonując w karnych Jagiellonię. Ale do rzeczy...Dostałem propozycję przejęcia Wigan w Championship. Ekipa całkiem niezła, ale Śląskiem grałbym w Europie.
Poza tym niestety tragedia finansowa w WKS,anulowane wszystkie rozbudowy obiektów oraz akademii.
Żadnej pozytywnej odpowiedzi na prośby o kasę. Czołowi zawodnicy chcą odejść do lepszych klubów,inni nie przedłużają kontraktów,a przyjść chcą jedynie słabsi od tych co mam.
Ten sezon może się okazać dużo słabszy,ale w końcu wyzwanie!

Dostałem od Wigan tydzień na zastanowienie.Co sądzicie?