Wyświetl pojedynczy post
slaskWKSslask
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5022
Stary 12.12.2010, 14:33
A ja jestem w kropce. 2 sezon w Śląsku za mną. 3 miejsce w lidze za Mistrzowską Wisła i Legią. Zdobyłem puchar Polski ,pokonując w karnych Jagiellonię. Ale do rzeczy...Dostałem propozycję przejęcia Wigan w Championship. Ekipa całkiem niezła, ale Śląskiem grałbym w Europie.
Poza tym niestety tragedia finansowa w WKS,anulowane wszystkie rozbudowy obiektów oraz akademii.
Żadnej pozytywnej odpowiedzi na prośby o kasę. Czołowi zawodnicy chcą odejść do lepszych klubów,inni nie przedłużają kontraktów,a przyjść chcą jedynie słabsi od tych co mam.
Ten sezon może się okazać dużo słabszy,ale w końcu wyzwanie!
Dostałem od Wigan tydzień na zastanowienie.Co sądzicie?

W Polsce mamy wielu wrogów i stoczonych z nimi bójek. Jesteśmy
Śląsk Wrocław
- Nam należy się szacunek !

Odpowiedz cytując