Wyświetl pojedynczy post
Bekas
Senior Member
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16700
Stary 12.12.2010, 12:18
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Paradoksalnie na tym da się zarobić więcej kasy niż na samych meczach. Więc srał pies mecze na które biletów dla prawdziwych kibiców będzie pewnie tak po 500 na stadion.

Co do budowy to w przyszły piątek pójdę sobie na wycieczkę i zobaczę od środka jak to wygląda. Informację o zaawansowaniu robót będę miał od kierownika budowy ( zakresu nie podaję żeby nie zdradzać źródła ) .
W sobotę napiszę jak to wygląda od środka.
Czekamy niecierpliwie, oczywiście dobrze by było, żebyś zapytał o przewidywany koniec, ale to pewno oczywiste.
Odpowiedz cytując