Wyświetl pojedynczy post
<Crasch>
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37076
Stary 12.12.2010, 12:01
http://www.futbol.pl/artykul/97041.html

według futbol.pl Wisła interesuje sie Eneramo.
Z tego co tam pisze wygląda na to że to ciekawy zawodnik
Ostatnio edytowane przez <Crasch> : 12.12.2010 o godz. 14:55.
Odpowiedz cytując