Jot napisał(a):

|
a nie lepiej zmienić rozszerzenie na .doc z .docx ?
|
zamzar.com
Od tak się nie da zmienić. Trzeba plik przekonwertować. Najlepiej przez tą stronke, nie trzeba programów ściagac. Ładujesz plik, a oni Ci na maila odsyłają plik przekonwertowany.