Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
mikereg
Member
Od: 11.2006
Skąd: Anglia
Offline
#
16698
12.12.2010, 00:46
ja mam nadzieje ze w 3 miechy się wyrobią ze wszystkim. 26 lutego gramy na wyjeździe a potem wracamy w marcu do siebie. Oby na cały stadion
mikereg
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mikereg
Znajdź inne posty napisane przez mikereg