Wyświetl pojedynczy post
mikereg
Member
 
Od: 11.2006
Skąd: Anglia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16698
Stary 12.12.2010, 00:46
ja mam nadzieje ze w 3 miechy się wyrobią ze wszystkim. 26 lutego gramy na wyjeździe a potem wracamy w marcu do siebie. Oby na cały stadion
Odpowiedz cytując