willow napisał(a):

|
Nie ma co ukrywać, nasza oficjalna jest kiepska. Mało przejrzysta, napaćkane reklam, informacje istotne są pochowane... ktoś powinien za to beknąć.
|
Ale ta strona to tylko jeden mały kamyczek. Tu chodzi o jakąś jakość tego co się wypuszcza w świat.
Dziś oglądam sobie galerie z budowy i tak naprawdę trudno mi się połapać co jest gdzie, spoko jest opis ogólny, ale nie ma opisu do każdego zdjęcia. I co tu dużo ukrywać, ludzie dziś nie dość że mniej zaradni i przystosowani to do tego leniwi, nie będą szukać czy ta zapakowana bryła to są schody czy nie, nie będą się domyślać gdzie to jest taka spadzista szyba, czy to poziom parteru, czy może skyboxy. Sama stronka nie jest jakimś wielkim problemem, lifting, dodanie odpowiednich odnośników i będzie do przeżycia, ale brakuje tu takiego dopieszczenia materiału. Ja rozumiem też że może nasz cały dział to jeden chłopak który ma do ogarnięcia zdjęcia, zaproszenia, relacje i tysiące innych pierdół, to co piszę nie jest zarzutem do osób że tak powiem na dole. To są po prostu problemy mocno organizacyjne.