westersyl napisał(a):

Można było poszperać czy kluby bardziej rozwinięta marketingu robiły podobne rzeczy, osobiście nie spotkałem się z radiem Barcelona, radiem Arsenal .
|
Akurat Radio Barcelona jest - ostatnio nawet słuchałem audycji z meczu z Panathinaikosem