HEDu napisał(a):

|
Franek nie nadaje sie na srodkowego ? To czemu strzela tyle goli w Jadze... a gra sam w napadzie w 99% meczow.
|
W mojej ocenie nie nadaje sie do systemu 4-3-3. W tym systemie srodkowy napastnik musi mocno stac na nogach, dobrze sie zastawic umiec odeprzec fizyczny atak rywala i dograc pilke do partnera z ataku - ktory w systemie 4-3-3 - gra jako skrzydlowy. Musi miec dobre uderzenie z glowy i umiec sie przepchac z obroncami w polu karnym. Frankowski jest bardzo dobrym napastnikiem ale w systemie 4-4-2 kiedy to ma obok siebie partera ktory poda mu pilke w "uliczke" czy tez ma mozliwosc dobic strzal kolegi z ataku.