|
Mój skład mocno ofensywny:
Pawełek - Cleber, Marcelo, Głowacki - Błaszczykowski, Sobolewski, Szymkowiak, Kosowski - Boguski, Żurawski, Frankowski
Ławka: Majdan, Uche, Baszczyński,Stolarczyk, Paweł Brożek, Moskal, Paulista
Bramkarza nigdy dobrego nie mieliśmy, Dolha z wiadomych przyczyn odpada, Majdan miał dobry okres, ale wg mnie Pawełek zrobił więcej, Sarnata też oceniam gorzej.
W obronie trójka środkowych obrońców
Pomoc - brakuje miejsca dla Uche,
Atak - przed Żurawskim i Frankowskim lekko z tyłu Boguski, może trochę na wyrost, ale wg mnie nie mieliśmy lepszego cofniętego napastnika. Niestety kontuzja sprawiła, że ostatnią rundę miał fatalną.
|