Wyświetl pojedynczy post
qwertyuiop3
Junior Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 11.12.2010, 21:21
Mój skład mocno ofensywny:

Pawełek - Cleber, Marcelo, Głowacki - Błaszczykowski, Sobolewski, Szymkowiak, Kosowski - Boguski, Żurawski, Frankowski

Ławka: Majdan, Uche, Baszczyński,Stolarczyk, Paweł Brożek, Moskal, Paulista


Bramkarza nigdy dobrego nie mieliśmy, Dolha z wiadomych przyczyn odpada, Majdan miał dobry okres, ale wg mnie Pawełek zrobił więcej, Sarnata też oceniam gorzej.

W obronie trójka środkowych obrońców

Pomoc - brakuje miejsca dla Uche,

Atak - przed Żurawskim i Frankowskim lekko z tyłu Boguski, może trochę na wyrost, ale wg mnie nie mieliśmy lepszego cofniętego napastnika. Niestety kontuzja sprawiła, że ostatnią rundę miał fatalną.
Odpowiedz cytując