|
Bardzo podobnie jak RAF to widzę. Jedynie wymianiem pozycjami Uche i Błaszczykowskiego, bo to ten drugi bardziej angażuje się w defensywę. No i u mnie na środku napadu Żuraw, chociaż drugim wyborem byłby właśnie Kuźba.
Dolha - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Mijailović - Błaszczykowski, Sobolewski, Szymkowiak - Uche, Żurawski, Kosowski
Do tego trzech fantastycznych napastników, których niestety nie sposób było upchnąć w jedenastce: Paweł Brożek, Tomasz Frankowski i Marcin Kuźba. Ponadto Mauro Cantoro i Cleber, który minimalnie przegrał z klubowym stażem Głowackiego i talentem Marcelo.
Ostatnio edytowane przez Uran235 : 11.12.2010 o godz. 21:10.
|