Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 11.12.2010, 21:08
Bardzo podobnie jak RAF to widzę. Jedynie wymianiem pozycjami Uche i Błaszczykowskiego, bo to ten drugi bardziej angażuje się w defensywę. No i u mnie na środku napadu Żuraw, chociaż drugim wyborem byłby właśnie Kuźba.

Dolha - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Mijailović - Błaszczykowski, Sobolewski, Szymkowiak - Uche, Żurawski, Kosowski

Do tego trzech fantastycznych napastników, których niestety nie sposób było upchnąć w jedenastce: Paweł Brożek, Tomasz Frankowski i Marcin Kuźba. Ponadto Mauro Cantoro i Cleber, który minimalnie przegrał z klubowym stażem Głowackiego i talentem Marcelo.
Ostatnio edytowane przez Uran235 : 11.12.2010 o godz. 21:10.
Odpowiedz cytując