|
Błaszczu bardzo promowany jest i to, ze ma szybkosc i BARDZO PROSTY drybling nie znaczy ze jest lepszy od Uche czy Kosy, oni jakby mieli wieksze umiejetnosci piłkarskie oceniając co kto robi. Im wiecej jakas osoba zawodzi tym mniej bym wystawiał do takich składów, a Kuzba rok zagrał ok, Brożek zawodzi (mimo 2 krolow strzelcow, to chyba za duzo wymagamy). A taki Franek czy Zuraw zawsze byli powyzej oczekiwan. Teraz z Zurawiem ciezko. Teraz.
Kuba to zwinny jest, Uche był jeszcze zwinniejszy.
|