Wyświetl pojedynczy post
RAF
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Ukochane Miasto Krakow / New York City

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 11.12.2010, 19:28
Z cala sympatia dla Kuby Blaszczykowskiego ale nie reprezentuje on tego poziomu umiejetnosci pilkarskich co Uche. Nigeryjczyk - abstrahujc od jego zachowania - byl prawdopodobnie najlepszym obcokrajowcem w historii jaki biegal po polskich boiskach. Mial wszystko: pilkarska inteligencje (nie mylic z ogolnie rozumianym IQ), technike, szybkosc, przeglad pola. Wszystko. Mogl naprawde zrobic duza kariere. Dobrze, Kuba gra w BvB ale badzmy szczerzy ze umiejetnosciami pilkarskimi to Uche go hmmm gasil.

Moja jedenastka Wisly

4-3-3

Dolha - Baszczynski, Glowacki, Marcelo, Mijajlovic - Uche, Sobolewski, Szymkowiack-Blaszczykowski, Kuzba, Kosowski.

-------------------Dolha-------------------
Baszczynski Glowacki Marcelo Mijalovic
------Uche Sobolewski Szymkowiak-----
----Blaszczykowski Kuzba Kosowski-----

No i druzyna na faze grupowa LM gotowa. Trener: Kasperczak / Maaskant
Ostatnio edytowane przez RAF : 11.12.2010 o godz. 19:32.
Szostego sierpnia roku panskiego 2003 zdziesiatkowani przez kontuzje i chimery pilkarze Wisly Krakow starli sie z Cypryjczykami w Nikozji. Walczyli jak poeci, walczyli jak prawdziwi Krakowianie. I wywalczyli awans do III rundy el. Champions League....
Odpowiedz cytując