Temat
:
Najlepsza "11" Wisły w ostatnim dziesięcioleciu.
Wyświetl pojedynczy post
W.Star
Senior Member
Od: 02.2008
Skąd: Stryszawa
Offline
#
86
11.12.2010, 19:04
Dolha - Baszczyński Marcelo Głowacki Pi.Brożek - Błaszczykowski Szymkowiak Sobolewski Kosowski - Frankowski Żurawski
Ławka: Sarnat, Cleber, K.Uche, P.Brożek, Cantoro, Zieńczuk, Paulista
W.Star
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do W.Star
Znajdź inne posty napisane przez W.Star