Wyświetl pojedynczy post
Genio
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6110
Stary 11.12.2010, 17:54
kubawislak napisał(a):Wyświetl post

I jeszcze mam taką prośbę.
Był taki skecz, bardzo stary, nie pamiętam wykonawcy... Był on nagrany w jakimś mieszkaniu, Facet i kobieta oglądają tel-ekspres i go komentują.. Mówią coś o II wojnie światowej a baba na to: czyli że nie pierwsza i nie trzecia tylko druga, czyli ta środkowa, na końcu przychodzi jakiś facet i mówi ze w mieszkaniu jest bomba, a oni na to, acha czyli nie że dwie, potem piją winko i dalej komentują: czyli że jak tu jest bomba to może wszystko wylecieć w powietrze.
http://www.youtube.com/watch?v=TIT2VTXi1wU

dzieki ze mi o tym przypomniales, rewelacyjnie im to wyszlo
Odpowiedz cytując