Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Donson
Senior Member
Od: 03.2004
Offline
#
19754
11.12.2010, 17:51
wiślak 86
napisał(a):
spróbuj krople żołądkowe albo Amol(porządną dawkę) powinno przejść.
Leć do apteki i kup lek Endiex (substancja czynna Nifuroksazyd 200mg), walnij dwa i nie pij wódy.
Pomoże
JESTEM LAMUSEM
Donson
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Donson
Znajdź inne posty napisane przez Donson