Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5008
Stary 11.12.2010, 17:31
fialo napisał(a):Wyświetl post
Też gram Wisłą i szczerze powiem, że Brożek u mnie nie zachwyca ? W jakim ustawieniu strzela wam tyle goli ? Jakie mu dajecie zadania ?

Bunoza, Czekaj, Chrapek - talenty na miare Premiership trzeba przyznać.
U mnie Brożek gra jako jedyny wysuniety napastnik. Gram systemem 4-3-2-1
Ale własnie go sprzedaje za 4,8 milionów Euro, a za niego sporwadzam Rafaela Sobisa
Odpowiedz cytując