fialo napisał(a):

Też gram Wisłą i szczerze powiem, że Brożek u mnie nie zachwyca ? W jakim ustawieniu strzela wam tyle goli ? Jakie mu dajecie zadania ?
Bunoza, Czekaj, Chrapek - talenty na miare Premiership trzeba przyznać.
|
U mnie Brożek gra jako jedyny wysuniety napastnik. Gram systemem 4-3-2-1
Ale własnie go sprzedaje za 4,8 milionów Euro, a za niego sporwadzam Rafaela Sobisa
