Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 11.12.2010, 16:09
Pyniu85 napisał(a):Wyświetl post
kolejny, który wychwala Dolhe... zagrał kilka meczów później zwiał do Lecha i tyle Wielki mi bohater ...
Czy na kazdej stronie muszę pisać, że nie komentujemy wyborów innych? Jak chce to może tam sobie nawet Juszczyka wstawić...
Odpowiedz cytując