Manson33 napisał(a):

No to chyba nie jesteś Narodowy Bank Polski tylko komornik jakiś albo windykator ...
... zmień ksywkę.
|
hehe, nie nie. Chodzi o to, że jak byłem na meczu charytatywnym dla Pana Darka, to Broziu i Ewelina Kobryn dały koperty z pieniędzmi które zebrano w szatniach obydwu sekcji przed meczem. No i z ciekawości chciałem wiedzieć ile zarabiają koszykarki.
Bo tak jak po 5 stówek się zrzucili piłkarze, to dla nich pewnie grosze. A jak z koszykarkami naszymi ? Jakoś przy okazji przychodzenia nowych zawodniczek do nas, nie mówi się o wysyokości kontraktu i o cenie..