Wyświetl pojedynczy post
nbp
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19749
Stary 11.12.2010, 00:09
Manson33 napisał(a):Wyświetl post
No to chyba nie jesteś Narodowy Bank Polski tylko komornik jakiś albo windykator ...

... zmień ksywkę.

hehe, nie nie. Chodzi o to, że jak byłem na meczu charytatywnym dla Pana Darka, to Broziu i Ewelina Kobryn dały koperty z pieniędzmi które zebrano w szatniach obydwu sekcji przed meczem. No i z ciekawości chciałem wiedzieć ile zarabiają koszykarki.

Bo tak jak po 5 stówek się zrzucili piłkarze, to dla nich pewnie grosze. A jak z koszykarkami naszymi ? Jakoś przy okazji przychodzenia nowych zawodniczek do nas, nie mówi się o wysyokości kontraktu i o cenie..
Odpowiedz cytując