Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8368
Stary 10.12.2010, 22:08
Podołać to by podołał, bo Dudek to bramkarz wysokiej klasy, tylko że on do nas by nie przyszedł i to nie tylko ze względu na pieniądze. Ławka Realu Madyt jest znacznie bardziej prestiżowa niż miejsce 1 bramkarza w Wiśle. Gdyby on chciał grać, to zapewne bez problemu dostałby ofertę od poważnego zespołu z zachodu Europy.
Odpowiedz cytując