Ela napisał(a):

Na robotę "za sprytnego menedżera " mi to wygląda.
Kto zacz ten Bolek ?
|
A mało razy już to przerabialiśmy?
Ostatnio Arboleda (ten co gra dla Boga... i 500k ojro) już był w zasadzie spakowany. Już pstrykał długopis żeby podpisać kontrakt zagranicą. Ale jednak nagle długopis odmówił posłuszeństwa, więc postanowił się rozpakować i teraz pieje, że zostaje w Amice.
Teraz Pawełek. Jutro menago powie wyborczej, że Mariusz już odśnieżył auto na parkingu przy Reymonta. "To wiele mówi o sytuacji."
Pojutrze, że Mariusz przekręcił kluczyk w stacyjce i czeka w aucie do poniedziałku. A jak wiadomo "to wiele mówi o sytuacji".
W poniedzialek się okaże, że akumulator padł i Mariusz postanowił ostatecznie przedłużyć kontrakt, mimo zajebistych ofert z zagranicy, gdyż z Krakowa ma blisko do rodzinnego domu w Lubomii.