Wyświetl pojedynczy post
Cichy
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: stamtąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37052
Stary 10.12.2010, 18:29
Ela napisał(a):Wyświetl post
Na robotę "za sprytnego menedżera " mi to wygląda.

Kto zacz ten Bolek ?
A mało razy już to przerabialiśmy?
Ostatnio Arboleda (ten co gra dla Boga... i 500k ojro) już był w zasadzie spakowany. Już pstrykał długopis żeby podpisać kontrakt zagranicą. Ale jednak nagle długopis odmówił posłuszeństwa, więc postanowił się rozpakować i teraz pieje, że zostaje w Amice.

Teraz Pawełek. Jutro menago powie wyborczej, że Mariusz już odśnieżył auto na parkingu przy Reymonta. "To wiele mówi o sytuacji."
Pojutrze, że Mariusz przekręcił kluczyk w stacyjce i czeka w aucie do poniedziałku. A jak wiadomo "to wiele mówi o sytuacji".
W poniedzialek się okaże, że akumulator padł i Mariusz postanowił ostatecznie przedłużyć kontrakt, mimo zajebistych ofert z zagranicy, gdyż z Krakowa ma blisko do rodzinnego domu w Lubomii.
Ostatnio edytowane przez Cichy : 10.12.2010 o godz. 18:35.
Odpowiedz cytując