PiotrG napisał(a):

Sądziłeś, że zdążą? Termin kompletnie nierealny, przez 2 miesiące to trudno wnętrze domu o powierzchni 200m2 wykonać od stanu surowego.
Ja obstawiam, że to zaplecze będzie gotowe w maju. Prace przy zapleczu południowej trwały rok, pół roku w wypadku północnej to będzie i tak dobry wynik.
|
Z północną nie sądziłem

ale sądziłem że zdążą z zachodnią -dopóki po dłuższej przerwie nie spojrzałem na kamerkę - a tam ciemno nic się nie świeci. No chyba że pracują po ciemku.
Byłem zresztą przekonany że IT jest już w trakcie realizacji a tu :
http://www.money.pl/gielda/wiadomosc...,0,732259.html zonk