Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37047
Stary 10.12.2010, 17:15
stalsanok1946 napisał(a):Wyświetl post

PS: Westersyl - bardzo piękny filmik.

Dokładnie - filmik klasa. Ty pracujesz w jakiejś agencji reklamowej?


Co do meritum: jakoś nie mamy szczęścia do bramkarzy. Albo są słabi albo jak już coś grają to są humorzaści.
Pawełek nie jest moim bramkarskim ideałem ale faktem jest, że ta runda wyszła mu wyjątkowo dobrze. Pytanie czy jest to trwała poprawa czy tylko chwilowy wzlot. Wydaje mi się, że jednak to pierwsze. Ewidentnie widać, że nasz cudowny Kazimierski uszczęśliwił zarówno siebie jak i nas swoim odejściem do pracy z kadrą narodową.
Pytanie ile nasz Mariusz sobie "zaśpiewał" za kolejny kontrakt? Jeżeli jest to coś na kształt Uwajaj - tzn. bardzo dużo to sorry ale przepłacać nie ma po co. Pytanie tylko czy mamy jakąś alternatywę? Póki co junior i wielka niewiadoma ( bo po 2 meczach nie oceniałbym tak surowo Jovanica - będąc konsekwentnym patrząc przez pryzmat np zeszłego sezonu Mariusza powinniśmy zastrzelić - z Jovanica też moga być kiedyś ludzie).

Ps . w jakieś ekstra oferty dla Mariusza to z całą sympatią do niego nie uwierzę. Zagraniczne kluby na ogół oglądają zawodnika nawet rok ( a zeszły raczej nie należy do zbyt marketingowych w jego wydaniu).
Ostatnio edytowane przez rafkur : 10.12.2010 o godz. 17:18.
Odpowiedz cytując