Wyświetl pojedynczy post
Bekas
Senior Member
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16684
Stary 10.12.2010, 16:51
PiotrG napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego mieliby się nie podjąć? Nawet jak terminów nie dotrzymają, to znajdą haka i nie zapłacą kar. Polimex Mostostal olał już chyba z 10 terminów i żadnych kar nie płaci
Ta budowa od strony inwestora jest prowadzona tak "profesjonalnie", że sami siebie robią w konia (chociażby sprawa kostki granitowej na Reymana), Polimex daje przykład, że nic nie mogą zrobić wykonawcy. Mostostal-Warszawa nie gorszy, więc też sobie z nimi trochę pograją.
Tylko, ze zakres prac mniejszy, mniejsza szansa na haka na inwestora. Dajemy kasę i ma być. Nie planujemy już żadnych zmian, aktualizacji etc.
Odpowiedz cytując