Bekas napisał(a):

|
Skoro mają termin na 26.01. to oznacza, że się podjęli, czyż nie tak? A jeżeli nie skończą to będą kary umowne? No bo czegoś nie rozumiem.
|
Dlaczego mieliby się nie podjąć? Nawet jak terminów nie dotrzymają, to znajdą haka i nie zapłacą kar. Polimex Mostostal olał już chyba z 10 terminów i żadnych kar nie płaci

Ta budowa od strony inwestora jest prowadzona tak "profesjonalnie", że sami siebie robią w konia (chociażby sprawa kostki granitowej na Reymana), Polimex daje przykład, że nic nie mogą zrobić wykonawcy. Mostostal-Warszawa nie gorszy, więc też sobie z nimi trochę pograją.