Wyświetl pojedynczy post
igortsw
Senior Member
 
 
Od: 12.2006
Skąd: Ekonomiczny - od lat fanatyczny!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#782
Stary 10.12.2010, 16:28
Tuman napisał(a):Wyświetl post
19 Ostry z Emade w Krakowie. Wybiera sie ktoś?
Ja się wybieram, pomimo iż płyta na razie średnia jak dla mnie, to dla samego koncertu i atmosfery warto iść ( i moze znowu dostane butelkę z wodą od Ostrego).

murray napisał(a):Wyświetl post
Był ktoś wczoraj na koncercie Tego Typa Mesa?

Co do Mesa to kumpel mnie wyciągał na ten koncert, ale nie dałem się namówić. Z jego punktu widzenia podobno koncert udany no i stosunkowa duża ilość dziewczyn
<<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
Odpowiedz cytując