Tuman napisał(a):

|
19 Ostry z Emade w Krakowie. Wybiera sie ktoś?
|
Ja się wybieram, pomimo iż płyta na razie średnia jak dla mnie, to dla samego koncertu i atmosfery warto iść ( i moze znowu dostane butelkę z wodą od Ostrego

).
murray napisał(a):

|
Był ktoś wczoraj na koncercie Tego Typa Mesa?
|
Co do Mesa to kumpel mnie wyciągał na ten koncert, ale nie dałem się namówić. Z jego punktu widzenia podobno koncert udany no i stosunkowa duża ilość dziewczyn
