Lemurze, widać nic a nic nie zrozumiałeś mojego posta - a szkoda.
Nie będę się rozpisywał, bo jakbyś przeczytał uważnie mojego posta to nie śmiałem się z hasła "poziom sportowy" a z hasła "powinniśmy ściągać piłkarzy, którzy dadzą
GWARANCJĘ podniesienia poziomu sportowego".
Tylko, że niestety tacy piłkarze nie istnieją (no może poza gwiazdami najsilniejszych lig świata). Możesz ściągnąć piłkarza, który indywidualnie będzie miał wyższe umiejętności niż każdy z Wiślaków, ale w Wiśle po prostu ich nie zaprezentuje (z różnorakich powodów). Śmiałem się z tej "gwarancji", gdyż w futbolu niczego nie jesteś w stanie zagwarantować czy przewidzieć. Taki urok piłki. Resztę dopisał Snyrting, więc nie zamierzam bardziej się w to zagłębiać.
Pozdrawiam i życzę wesołych dywagacji na temat, w którym tak naprawdę nic nie wiemy
