|
Nie pamiętam tych czasów i cieszę się z tego.
Z opowiastek najbliższych mi osób, na których się wzoruję, wiem, że Jaruzelski powinien siedzieć w pierdlu, a nie został nawet osądzony, co jest dla mnie skandalem. Dla mnie ten człowiek nie istnieje, a już jego obecność w RBN to istna kpina ze strony polskich władz wobec ludzi, którzy swego czasu obalali komunizm.
|