Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 10.12.2010, 16:11
Nie pamiętam tych czasów i cieszę się z tego.

Z opowiastek najbliższych mi osób, na których się wzoruję, wiem, że Jaruzelski powinien siedzieć w pierdlu, a nie został nawet osądzony, co jest dla mnie skandalem. Dla mnie ten człowiek nie istnieje, a już jego obecność w RBN to istna kpina ze strony polskich władz wobec ludzi, którzy swego czasu obalali komunizm.
Odpowiedz cytując