|
Zebys jeszcze umial cos "niewygodnego" powiedziec to by dobrze bylo. Niestety nic nie wnosisz do tematu.
Marszalek wymienilem dwa powody. Jeden dla ludzi nie znajacych prawdy ale powtarzajacy za "autorytetami" i drugi dla ludzi cynicznych i zaklamanych, jak np. Zakowski.
|