|
Socios Wisła Kraków
Offline
|
|
Lysy napisał(a): 
|
Jovanovic może nie popełnia szkolnych błędów, aczkolwiek też nie ma tego czym zachwycał Mariusz Pawełek w ostatnich meczach... nie potrafi bronić w sytuacjach nieprawdopodobnych. Jest zwykłym przeciętniakiem który może by się realizował w Polonii Bytom, czy Zagłębiu Lubin, ale my walczymy o coś więcej niż o utrzymanie.
|
Nie gra u nas Jovanovic.
|
|