PANDEM0NIUM napisał(a):

|
Czy Jovanic popełnił jakiś błąd? Czy puścił farfocla że każdy twierdzi że jest słaby? a może to kolejny kozioł ofiarny po Zieńczuku, Brozku, Pawełku?
|
Jovanovic może nie popełnia szkolnych błędów, aczkolwiek też nie ma tego czym zachwycał Mariusz Pawełek w ostatnich meczach... nie potrafi bronić w sytuacjach nieprawdopodobnych. Jest zwykłym przeciętniakiem który może by się realizował w Polonii Bytom, czy Zagłębiu Lubin, ale my walczymy o coś więcej niż o utrzymanie.