Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37039
Stary 10.12.2010, 15:04
PANDEM0NIUM napisał(a):Wyświetl post
Czy Jovanic popełnił jakiś błąd? Czy puścił farfocla że każdy twierdzi że jest słaby? a może to kolejny kozioł ofiarny po Zieńczuku, Brozku, Pawełku?
Jovanovic może nie popełnia szkolnych błędów, aczkolwiek też nie ma tego czym zachwycał Mariusz Pawełek w ostatnich meczach... nie potrafi bronić w sytuacjach nieprawdopodobnych. Jest zwykłym przeciętniakiem który może by się realizował w Polonii Bytom, czy Zagłębiu Lubin, ale my walczymy o coś więcej niż o utrzymanie.
Odpowiedz cytując