Wyświetl pojedynczy post
Jazon
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#365
Stary 10.12.2010, 14:34
Kocur napisał(a):Wyświetl post
No miło się ogląda - ale jeszcze muszę dodać - niech Tomek jeszcze nabiera masy
Ciekawe z czego. 98-101 kilo to jego optymalna masa na dywizję HW. Więcej mieć nie będzie przy takiej budowie ciała, bo wtedy drastycznie straciłby na szybkości i formie. Adamek jest już w HW od ponad roku i ta postura którą ma jest już jego docelową. Może co najwyżej więcej posiedzieć na siłowni, bo wydaje mi się teraz bardziej "nalany" niż w walce z np. Estradą, ale co ciekawe teraz porusza się lepiej i ma jakby mocniejsze ciosy (Maddalone choć jest przeciętnym bokserem, to ma twardą szczękę i widać było, że odczuwa ciosy Adamka).
Odpowiedz cytując