Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37028
Stary 10.12.2010, 14:09
moce napisał(a):Wyświetl post
co myslicie o Kowalewskim ?
dal by rade
Nie. Fatalny na przedpolu. Do tego nie za fajnie gra nogami. Zarówno w Doniecku jak i w Spartaku niczym specjalnym się nie wykazywał. Taka sobie gra nogami. A do tego liczy sobie sporo. Nie przez przypadek gra gdzieś na zadupiu, mimo,że grał w czołowych klubach wschodu. Marki sobie nie wyrobił.

To już wolę popracować nad Jovanicem.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując