moce napisał(a):

co myslicie o Kowalewskim ?
dal by rade
|
Nie. Fatalny na przedpolu. Do tego nie za fajnie gra nogami. Zarówno w Doniecku jak i w Spartaku niczym specjalnym się nie wykazywał. Taka sobie gra nogami. A do tego liczy sobie sporo. Nie przez przypadek gra gdzieś na zadupiu, mimo,że grał w czołowych klubach wschodu. Marki sobie nie wyrobił.
To już wolę popracować nad Jovanicem.