Wyświetl pojedynczy post
Cannavaro
Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: okolice Myślenic ;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37025
Stary 10.12.2010, 13:51
Czyli co? Lepiej wierzyć plotom z jakichś gazetek niż informacjom Zbymaka? Jak kto woli.

Jeśli Pawełek nie podpisze kontraktu to nie będę płakał, bo przez kilka lat drżałem gdy patrzyłem jak gra. Może lepiej będzie jeśli odejdzie. Może w końcu pojawi się u nas jakiś porządny bramkarz.
Odpowiedz cytując