|
Czyli co? Lepiej wierzyć plotom z jakichś gazetek niż informacjom Zbymaka? Jak kto woli.
Jeśli Pawełek nie podpisze kontraktu to nie będę płakał, bo przez kilka lat drżałem gdy patrzyłem jak gra. Może lepiej będzie jeśli odejdzie. Może w końcu pojawi się u nas jakiś porządny bramkarz.
|