|
Akurat przez ostatnie mecze chodziłem na trybunę D, dlatego mam takie pytanko: Czy na G jest wykonane takie nagłośnienie jak na całej wschodniej czy zostawili to stare (pamiętam że było to bodaj Creativa)
A a propos to w narożnikach kiedy nie siedzi się na wprost głośników j\nagłośnienie jest kiepskiej jakości. Spikera nie idzie praktycznie zrozumieć.
|