Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16678
Stary 10.12.2010, 13:37
Akurat przez ostatnie mecze chodziłem na trybunę D, dlatego mam takie pytanko: Czy na G jest wykonane takie nagłośnienie jak na całej wschodniej czy zostawili to stare (pamiętam że było to bodaj Creativa)
A a propos to w narożnikach kiedy nie siedzi się na wprost głośników j\nagłośnienie jest kiepskiej jakości. Spikera nie idzie praktycznie zrozumieć.
Odpowiedz cytując