Wyświetl pojedynczy post
Antystenes
Banita
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37021
Stary 10.12.2010, 12:49
Arkas;1023900
napisał(a):
Osobiście jestem zawiedziony że Pawełek może odejść. Powód?
Są dwa. Pierwszy to taki, że kolejny Polak nam ucieka z kadry a drugi, to w tej rundzie Pawełek naprawdę zaczął dobrze bronić. Widać że zmiana trenera bramkarzy wyszła mu na dobre, ale zarząd pewnie wie lepiej, ma kogoś zajebiste*o na oku, znając życie z Bałkanów albo Afryki a ostatecznie ktoś nam go podkupi sprzed nosa i zostaniemy na lodzie. Jedyny plus wtedy byłby że Kurto dostałby szansę.
Osobiście jestem zadowolony, że Pawełek może odejść. Powód?
Są dwa. Pierwszy to taki, że kolejny Polak nam ucieknie z kadry a drugi, to w Wiśle Pawełek ze 100% rozegranych meczy dobre miał jedynie z 10%. Jedną rundę...a reszta to w_yjebane na kibiców (sławetny fuck) i lekceważące podchodzenie do meczów - bo kto zagra za niego? Nie miał konkurencji to wpuszczał sobie szmaty i śmiał się z kibiców. Teraz zrobiło się gorąco to się otrząsnął i zaczął bronić. Dostanie kontrakt na 3 lata i znów laba. NIE DLA POLAKÓW. Ile to można przerabiać..
Odpowiedz cytując