Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8357
Stary 10.12.2010, 12:26
Marszałek E tam pewnie pójdzie na Cypr albo liga MLS gdzieś na pewno zakotwiczy.Dudek u nas może by i pograł te 2 sezony,ale czy by się zgodził za 300 tys euro lub 500 rocznie? wątpię.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując