|
1. nie spinam sie co w tym zlego ze tak napisalem wyrazilem opinie na temat waszych spekulacji
2. o tym ze takie przypadki sie zdarzaly w polskich klubach mozliwe ale wrzucanie do jednego wora naszych pilkarzy z tymi z innych polskich klubow i porownywanie ich do oszustow dla mnie to obraza
3.to czy ty sie prujesz to jest twoja prywatna sprawa i mnie to naprawde nie interesuje co do avataru to co dokladnie jest w nim zenujace jesli mi to wyjasnisz to go zmienie
 "W tym burdelu, jakim jest polski futbol, nic mnie już nie dziwi" 
Jan Tomaszewski
|