|
moja 11 to:
A. Sarnat- swego czasu dobrze bronił nie wiem dlaczego zapomina się także o Piekutowskim a np wspomina Dolhe
M. Baszczyński- solidny i waleczny
Marcelo- skuteczny w defensywie i pod bramką przeciwnika
A. Głowacki- przytrafiały się i jemu błędy lecz zdecydowana większość pewnych przekonujących interwencji
M. Stolarczyk- solidny bardzo skuteczny w odbiorze piłki
K. Uche- może i syn marnotrawny ale wybił się bardzo wysoko, nie da się ukryć, że świetnie grał i gra w piłkę
R. Sobolewski- zawsze waleczny, strzelający piękne gole...dobry kapitan
M. Szymkowiak- jest pewien niedosyt bo możliwości miał ogromne, zasługuje jednak na miejsce w 11
K. Błaszczykowski- jest jednym z tych piłkarzy którzy wyjeżdżając odnieśli sukces, zasłużone miejsce
M. Żurawski- chyba jedyne niepodważalne miejsce w 11
T. Frankowski- pozostaje pytanie czy on czy Paweł Brożek?..Brożek ma szansę więcej osiągnąć a wtedy zajmie miejsce Franka
trener Skorża
|