arti napisał(a):

Jeśli mamy lepszego następcę to kein Problem.
Jeśli jednak miałby bronić Jovanic w formie z lata/wczesnej jesieni to wydajemy się być w plecy.
|
Podpisanie bramkarza wydaje się być koniecznością przed pierwszym zgrupowaniem. Przy Pawełku się nie upieram. Ważne aby był solidny bramkarz na nową rundę. Jedyne co mnie martwi to dobór gości, którzy tutaj przyjeżdżali na testy między słupki pod katem gry w Wiśle. I podobno ci goście byli obserwowani.! Będą nudny, oglądnijcie sobie ostatnią twórczość Moretto w meczu z Benfiką. Wcześniejsze możecie sobie odpuścić. Makabra, o mały włos facet nie został u nas bramkarzem,no ale co się odwlecze to nie uciecze,mamy Jovanica
To, że spakował swoje rzeczy o niczym nie świadczy. Ciekawy jestem co to za kluby chcą go podpisać

Obstawiam,że będzie to Portugalia lub Turcja. Rzecz jasna niższe rejony tabeli.