Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37015
Stary 10.12.2010, 11:57
arti napisał(a):Wyświetl post
Jeśli mamy lepszego następcę to kein Problem.
Jeśli jednak miałby bronić Jovanic w formie z lata/wczesnej jesieni to wydajemy się być w plecy.
Podpisanie bramkarza wydaje się być koniecznością przed pierwszym zgrupowaniem. Przy Pawełku się nie upieram. Ważne aby był solidny bramkarz na nową rundę. Jedyne co mnie martwi to dobór gości, którzy tutaj przyjeżdżali na testy między słupki pod katem gry w Wiśle. I podobno ci goście byli obserwowani.! Będą nudny, oglądnijcie sobie ostatnią twórczość Moretto w meczu z Benfiką. Wcześniejsze możecie sobie odpuścić. Makabra, o mały włos facet nie został u nas bramkarzem,no ale co się odwlecze to nie uciecze,mamy Jovanica

To, że spakował swoje rzeczy o niczym nie świadczy. Ciekawy jestem co to za kluby chcą go podpisaćObstawiam,że będzie to Portugalia lub Turcja. Rzecz jasna niższe rejony tabeli.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 10.12.2010 o godz. 12:02.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując