Ikki napisał(a):

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html
Gdybym był bogaty to naprawdę zainteresowałbym się Jerzym Dudkiem! To co pokazał w pierwszej połowie z Auxerre świadczy o tym, że bronić nie zapomniał. Kilka lat spokoju by nam zapewnił, a przy nim młody bramkarz mógłby się dużo nauczyć. Tylko, że jest to bramkarz dopiero na lato, a nie na teraz;/
|
Ja bym się nim zainteresował raczej w kontekście wzmocnienia sztabu szkoleniowego. Nie chodzi tu o zluzowanie Kurdziela, tylko o pracę nad całym zespołem. Trenował przy Benitezie, Mourinho, Capello, więc doświadczenie w pracy z największymi trenerami ma.