Pyniu85 napisał(a):

|
zauważyłem wcześniej, że szereg czynników skłonił UEFA do tego by Kraków nie znalazł się na liście...a stadion nie utrudnił takiej decyzji...uważam, że powiedzmy bardziej nowatorski projekt (na dodatek w trakcie budowy) zagwarantował by Krakowowi Euro...tle mam do powiedzenia w tej kwestii
|
Napiszę ci to najłagodniej jak się da abyś zdał sobie sprawę z pozycji w jakiej jesteś.
Pojawiasz się na forum, wpisujesz swoje "prywatne zdanie" w temacie gdzie na prywatne zdanie była możliwość jakieś 3 lata temu. Wyciągasz argumenty które nijak nie mają uzasadnienia w rzeczywistości, czym pokazujesz że temat stadionu jest ci znany z bardzo odległej perspektywy, możliwe że jedynie np z przekazów prasowych, z którymi też jak widać nie zapoznałeś się wystarczająco dobrze.
Jest grupa osób, dość spora chcąca, starająca się i będąca w temacie tej budowy zorientowana dużo dużo bardziej niż Ty i po prostu twoje wpisy ją oburzają gdyż nic do tego tematu nie wnoszą, są poza jakąkolwiek dozą zdrowego rozsądku. Masz 500 stron tematu, przeczytaj od początku, przemyśl i wróć. Pisz na temat i nie podnoś ciśnienia głupotami. Fajne jest że masz swoje zdanie, cenne że chcesz się nim dzielić, ale poziom powinieneś dostosować do tego tematu a nie odgrzewać starego, mocno nieświeżego kotleta.