|
Nie wiem o co chodzi Wam z tą fontanną. Mnie ona nie przeszkadza. Poza tym zawsze tam była fontanna więc nie wiem w czym problem.
Siwy wkleiłeś twórczość Liebeskinda,fajnie,że gość znany i drogi. Ale teraz weź obiektywnie oceń czy jakby takie coś powstało na rynku czy by dopiero go nie szpeciło? Idealnie nadaje się to na wypełnienie przestrzeni między wieżowcami. Poza tym skąd u Was przekonanie,że jak architekt jest drogi i znany to od razu dobry? Wg mnie jest to rzecz względna. Jak mało która dziedzina.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|