Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4786
Stary 10.12.2010, 11:28
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Nie trochę tylko żenada i to wielka.
Każdy klub w naszej (i nie tylko pewnie) ma takie regulacje. Inaczej po każdym meczu musieliby kupować nowy komplet koszulek. Dlatego też, jak któryś kopacz daje koszulkę kibicowi to musi ją potem odkupić.
Co więcej, są też koszulki stricte "klubowe", których w ogóle nie wolno dawać (tak się tłumaczyli na meczu z koszykarkami, gdy grali np. z numerem 82 bez nazwiska).
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując