Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37010
Stary 10.12.2010, 11:24
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Z Pawełkiem to jest tak - on jest przyzwoity - zdarzają mu się głupie wpadki, ale i świetne mecze. Moim zdaniem rundą jesienną się obronił - tylko że pewnie zażądał jakiejś horrendalnej podwyżki. A z drugiej strony jest trochę jak Kotorowski w Lechu - niby nikt go nie chce, ale jednak czasem na coś się przyda
Bzdury opowiadasz, warunki kontraktu były ustalone już na początku tygodnia. Brakowało tylko podpisu. (vide Dolha?)
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując