Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Pyniu85
Member
Od: 12.2010
Skąd: Kraków
Offline
#
16668
10.12.2010, 11:21
muszę się przez chwilę otrząsnąć... z pewnością UEFA nie ma nic do powiedzenia w sprawie wyboru miast a tym samym stadionów...nie wiem tylko po co te nerwy(?)
Pyniu85
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pyniu85
Znajdź inne posty napisane przez Pyniu85