Ar222 napisał(a):

Myślę, że nie jest to kwestia niechęci do poznaniaków, ale raczej pewnych priorytetów. Naturalziacja kolesia, który z Polską ma niewiele wspólnego, tylko dlatego, że przyzwoicie gra w piłkę, jest trochę smieszna w sytuacji, gdy tysiące potomków sybiraków od lat czekają na obywatelstwo. Fajnie jakby reprezentacja lepiej grała, ale na niej się mimo wszystko świat nie kończy
|
Biore Twoj post jaki pierwszy z brzegu ale ...
to nie jest naturalizacja kolesia dlatego, ze gra dobrze w pilke tylko
przyznanie obywatelstwa gosciowi, ktoremu
wg. polskiego prawa to obywatelstwo zupelnie legalnie przysluguje (mieszka w Polsce od 5 lat), a skoro gosc bedzie mial polskie obywatelstwo to dlaczego nie mialby grac w reprezentacji ?
tez mi sie to nie do konca podoba ale majac na uwadze akcje z Olisadebe czy Rogerem trzeba sa obiektywnie powiedziec, ze Arboleda bylby tak naprawde pierwszym obcokrajowcem w kadrze Polski grajacym na uczciwych zasadach