Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5523
Stary 10.12.2010, 11:20
Ar222 napisał(a):Wyświetl post
Myślę, że nie jest to kwestia niechęci do poznaniaków, ale raczej pewnych priorytetów. Naturalziacja kolesia, który z Polską ma niewiele wspólnego, tylko dlatego, że przyzwoicie gra w piłkę, jest trochę smieszna w sytuacji, gdy tysiące potomków sybiraków od lat czekają na obywatelstwo. Fajnie jakby reprezentacja lepiej grała, ale na niej się mimo wszystko świat nie kończy
Biore Twoj post jaki pierwszy z brzegu ale ...
to nie jest naturalizacja kolesia dlatego, ze gra dobrze w pilke tylko przyznanie obywatelstwa gosciowi, ktoremu
wg. polskiego prawa to obywatelstwo zupelnie legalnie przysluguje
(mieszka w Polsce od 5 lat), a skoro gosc bedzie mial polskie obywatelstwo to dlaczego nie mialby grac w reprezentacji ?
tez mi sie to nie do konca podoba ale majac na uwadze akcje z Olisadebe czy Rogerem trzeba sa obiektywnie powiedziec, ze Arboleda bylby tak naprawde pierwszym obcokrajowcem w kadrze Polski grajacym na uczciwych zasadach
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując