mr_kwolf napisał(a):

poważnie? wow, nieźle.
Chyba nie załapałeś drugiego dna wypowiedzi Konrada. Chyba że załapałeś i specjalnie odpowiedziałeś tak "głupio"
|
Po kilku dziwnych pytaniach do oczywistych oczywistości wolę pisać łopatologicznie. Aby później jeden z drugim nie wysilali się zbytnio.
P.S. Rozmawiamy o transferach, wycieczki osobiste będą karane.