|
"przytaczana przez niektórych z was ignorancja jest naprawdę porażająca" to Ty pierwszy oskrazyles innych o ignorancje. ja tylko dostosowalem sie do Twojego niskiego poziomu w nadziei ze cos zrozumiesz..
i tak jestes gamoniem bo to nie chodzi o opinie tylko o sprawdzalne fakty
napisales ze UEFA nie wybrala nas bo stadion jest brzydki to nie opinia poparta logicznym mysleniem tylko klamstwo UEFA nie wybierala stadionow na Euro!!!!!! jak znasz innne fakty udowodnij to a nie klam!!
mozna sprawdzic bardzo konkretnie kto wybieral i wedlug jakich kryteriow jak tego nie rozumiesz to nie swiadczy o Twojej bystrosci najlepiej!!
dyskusja moze dotyczyc opini i ja rozumiem ze Tobie sie stadion nie podoba
ale nie klam ze przez to ze jest brzydki nie mamy Euro bo to nie opinia tylko klamstwo!!
a jak nie znasz historii wyboru stadionow na Euro to posyp glowe popiolem i sie przyznaj do bledu...
ciekawe co teraz odpowiesz...
|